شرکت ایزوگام شرق برای تولید انواع عایق‌های رطوبتی مطابق با استانداردهای روز دنیا در پایان دهه ۱۳۶۰ تاسیس گردید و از ابتدا با استفاده از مواد اولیه مرغوب و رعایت اصول کیفی و با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب در تلاش بوده است تا رضایت مصرف کنندگان را در بالاترین سطح ممکن به دست آورد. حجم تولید و عرض محصولات ایزوگام شرق، نشان‌دهنده‌ی موفقیت این شرکت در جلب رضایت مصرف کنندگان بوده است.

این شرکت توانسته است با استفاده از امکانات و پتانسیل‌های موجود به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه تولیدی عایق رطوبتی در کشور، در رده بهترین تولیدکنندگان عایق ‌های رطوبتی جهان قرار بگیرد.

ایزوگام شرق

ایزوگام شرق موفق شده است محصولات خود را به چندین کشور منطقه‌ای و بین‌المللی صادر نماید. که این خود نشان‌دهنده‌ی کیفیت قابل قبول این برند از ایزوگام است.

ایزوگام خود چسب ایزوگام شرق

یکی از محصولات جالب ایزوگام شرق، ایزوگام خود چسب است که بدون نیاز به چسب ایزوگام برای عایق‌کاری لبه‌های دیوارها، گوشه‌های زاویه‌دار بام، دیوارها و سایر نقاط ناهموار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ایزوگام خود چسب نوع جدیدی از ایزوگام است که برای عایق‌کاری در کنار ایزوگام معمولی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای نصب ایزوگام خود چسب، نیاز به حرارت زیاد شعله نیست و با استفاده از سشوار صنعتی می‌توان کار عایق‌کاری و ایزولاسیون نقاط زاویه‌دار را به انجام رساند.

شرکت‌های زیرمجموعه ایزوگام شرق

ایزوگام شرق

ایزوگام شرق (مشهد)

ایزوگام شرق( مشهد ) با هدف تامین محصولات مورد نیاز مشتریان مناطق شرق و شمال شرقی کشور و همچنین کشورهای همسایه شرقی به کار تولید ایزوگام مشغول است.

ایزوگام مرجان بام شرق (تهران)

این واحد تولیدی ایزوگام در شهرک صنعتی اشتهارد کرج قرار داشته و موجب کاهش هزینه‌های حمل‌و‌نقل برای مشتریان مرکز، شمال و شمال غرب کشور و همچنین کشورهای همسایه شمالی و غربی گردیده است.

ایزوگام مروارید شرق سپاهان (اصفهان)

این واحد تولیدی ایزوگام در شهر اصفهان و به منظور دسترسی مطلوب و کاهش هزینه‌های تولید و حمل برای مصرف‌کنندگان جنوب، جنوب غربی و مرکز ایران و همچنین کشورهای عربی راه‌اندازی گردید.

شرکت‌های وابسته به مجتمع تولیدی ایزوگام شرق

شرکت تولیدی مثلث زرین شرق

این شرکت به عنوان واحد بازرگانی تأمین‌کننده مواد اولیه وارداتی شرکت ایزوگام شرق و شرکت‌های وابسته فعالیت می‌نماید.

شرکت تولیدی سیه بام شرق

این شرکت برای فرآوری قیر مصرفی در مجموعه‌ی شرکت‌ها ایزوگام شرق راه اندازی گردیده است.

شرکت تولیدی نمدسازان شرق

تولید پلی استر و تیشو مصرفی در تولید ایزوگام شرکت‌های زیرمجموعه ایزوگام شرق در این مجموعه به انجام می‌رسد.

شرکت تولیدی آذین نقش نگار شرق

تولید مواد اولیه و تجهیزات بسته‌بندی ایزوگام شرکت‌های زیرمجموعه در این شرکت به انجام می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *