ایزوگام در رول‌های ۱۰ متری تولید و بسته‌بندی می‌شود. این رول‌ها باید در شرایط مناسبی حمل و نقل و نگهداری شوند تا بتوانند در مدت زمان مجاز که به عنوان تاریخ انقضای آن‌ها درج شده است مورد استفاده قرار بگیرند.

رول ایزوگام

دمای مناسب

دمای مناسب برای نگهداری ایزوگام دمای معمولی محیط است و از نگهداری ایزوگام در دمای گرمای شدید یا سرمای شدید باید خودداری شود. هوای غیرمعتدل می‌تواند عمر مفید ایزوگام را کاهش بدهد و در هنگام نصب کیفیت مورد انتظار به دست نیاید.

جلوگیری از نفوذ رطوبت

ایزوگام پیش از نصب نباید در معرض رطوبت قرار بگیرد و هنگام نصب نیز اگر احتمال بارش باران وجود دارد، نصب ایزوگام تا زمانی که آب و هوا معمولی باشد باید به تاخیر بیفتد.

نگهداری به صورت رولی و عمودی

رول‌های ایزوگام باید به صورت رولی و عمودی در کنار یکدیگر قرار بگیرند. روی هم قرار دادن ایزوگام‌ها یا نگهداری آن‌های به صورت افقی باعث ایجاد خرابی در ایزوگام می‌شود.

نگهداری در سایه

ایزوگام باید در سایه نگهداری شود. نور خورشید که به لایه‌های زیرین ایزوگام برخورد کند، باعث ایجاد واکنش‌های شیمیایی در آن و آسیب به ایزوگام می‌شود.

حمل و نقل استاندارد

حمل و نقل ایزوگام باید به آرامی انجام شود و از ضربه زدن و پرتاب کردن رول‌های ایزوگام که باعث خرابی لبه‌های آن می‌شود خودداری شود.

خرید ایزوگام سالم و با کیفیت

هنگام خرید ایزوگام باید دقت کنید که در آن خرابی وجود نداشته باشد و به خوبی نگهداری و حمل و نقل شده باشد تا بتوانید ایزولاسیون مورد انتظار را در آن به دست آورید. برای خرید و نصب ایزوگام با بهترین کیفیت ایزوگام ۳۶۰ در خدمت شماست.

یک نظر برای «روش نگهداری و حمل و نقل ایزوگام»

  • ستون بتنی می‌گوید:

    با سلام و احترام سپاسگزار از مطلب خوب و کاربردیتون. با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *