وضعیت جوی تهران وضعیت معتدل است و معمولا در فصل پاییز و زمستان و بهار بارش برف و باران اتفاق می‌افتد. به همین دلیل استفاده از یک عایق مناسب مثل ایزوگام که بتواند ساختمان را در مقابل نفوذ رطوبت عایق‌کاری کند، ضروری است.

نصب ایزوگام در تهران همچنین به دلیل اینکه در فصل تابستان تابش خورشید گرمای قابل توجهی را به ساختمان منتقل می‌کند، معمولا با استفاده از ایزوگام فویل‌دار به انجام می‌رسد. ایزوگام فویل‌دار علاوه بر اینکه کار ایزولاسیون را انجام می‌دهد، اشعه‌ی مادون قرمز خورشید را نیز منعکس می‌کند و گرمای کمتری از این طریق به ساختمان وارد می‌شود.

ایزوگام

 

نصب با کیفیت ایزوگام

همان طور که گفته شد، شهر تهران در سه فصل سال دارای بارش‌ است و لازم است تا ایزوگام با دقت و کیفیت بالایی نصب شود. اگر این کار با کیفیت لازم انجام نشود، خرابی ایزوگام می‌تواند باعث ایجاد مشکلات متعدد شود.

با استفاده از مواد اولیه‌ی مرغوب و نصب اصولی ایزوگام می‌توانیم این مشکلات را از بین ببریم و نیاز به ترمیم یا تعویض ایزوگام را تا سال‌ها به تعویض بیندازیم.

سفارش نصب ایزوگام در تهران

اگر پشت بام یا دیوارها یا سرویس‌های بهداشتی و حمام شما به ایزوگام نیاز دارد، برای مشاوره، بازدید و خرید و نصب ایزوگام با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *