چکه سقف خانه خبر نمی‌کند. پس از بارش برف یا باران ناگهان متوجه می‌شوید که قسمتی از سقف خانه چکه می‌کند. چکه سقف و نفوذ رطوبت از بام، نه تنها باعث ایجاد آلودگی در منزل می‌شود و حتی اگر محل چکه روی لوازم خانگی ارزشمند شما باشد ممکن است خسارت‌های مالی زیادی به همراه داشته باشد، بلکه اگر به زودی ترمیم نشود، ممکن است باعث ریختن گچ و سقف شود و جبران آن بسیار مشکل و پر هزینه باشد.

به همین دلیل لازم است مشکل چکه سقف هر چه زودتر شناسایی و رفع شود تا از خسارت‌های مالی غیر مالی سنگین آن جلوگیری شود.

ایزوگام

بررسی علت مشکل

اگر پشت بام مدت‌ها است که عایق‌کاری نشده است، شاید بهترین گزینه این باشد که هر چه زودتر با استفاده از ایزوگام، سقف را عایق کاری کنید. نصب ایزوگام آسان و سریع و مقرون به صرفه است. با یک بار نصب ایزوگام، می‌توانید سال‌ها بدون دغدغه و با آرامش را سپری کنید.

اگر سقف شما دارای لایه ایزوگام است، احتمالا بخشی از آن آسیب دیده است یا نصب آن به خوبی انجام نشده است. در این صورت، می‌بایست ایزوگام ترمیم و لکه گیری شود.

همچنین اگر مقدار آسیب به ایزوگام زیاد باشد، ممکن است بهترین گزینه، تعویض کلی ایزوگام باشد. جهت انجام این کار می‌بایست ایزوگام قبلی از سطح بام جدا شود و یک ایزوگام جدید نصب و اجرا گردد.

همین حالا اقدام کنید

همان طور که گفته شد، به تاخیر انداختن ترمیم چکه سقف می‌تواند خسارت‌های بسیار سنگینی به شما وارد کند. برای نصب ایزوگام، ترمیم ایزوگام یا تعویض ایزوگام همین حالا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *