هنگامی که قصد استفاده از ایزوگام برای پوشش و عایق‌کاری دیوارها یا بام ساختمان را داشته باشید، با ده‌ها برند تولیدکننده‌ی ایزوگام روبرو می‌شوید که برخی در دلیجان و برخی در شهرهای دیگر ایران تولید شده‌اند.

احتمال اینکه از قبل با این تعداد از برندها و کارخانجات آشنایی داشته باشید و بتوانید یک تصمیم مناسب بگیرید، تقریبا وجود ندارد و ناچار خواهید شد تا به شرکت یا فرد نصاب ایزوگام اعتماد کنید و هر برندی که برای شما انتخاب می‌کنند را روی بام خود نصب کنید.

ایزوگام

ولی این کار می‌تواند شما را از اهدافی که دنبال می‌کنید دور کند. به دلیل وجود صدها کارگاه و کارخانه‌ی کوچک و بزرگ ایزوگام و این نکته که برخی از این کارخانجات دارای چندین برند ایزوگام هستند و اینکه بسیاری از ایزوگام‌های تولید شده در این کارخانجات ممکن است با نام‌های جعلی روانه‌ی بازار شوند، یک انتخاب دقیق و عالی به داشتن اطلاعات اولیه از ویژگی‌های یک ایزوگام خوب وابسته است.

بنابراین بهترین کار این است که ویژگی‌های بهترین ایزوگام را بدانید و هنگام خرید یا دریافت پیشنهاد از فروشندگان ایزوگام، ویژگی‌های آن را با ویژگی‌های ایزوگام استاندارد و خوب مقایسه نمایید.

ویژگی‌های بهترین ایزوگام چیست ؟

به طور کلی سه ویژگی مهم‌ترین عوامل برای انتخاب یک ایزوگام خوب به شمار می‌روند که در تمام تصمیم‌ها باید به آن توجه نمایید:

  1. داشتن علامت استاندارد
  2. وزن رول ۱۰ کیلویی ایزوگام بیش از ۴۰ کیلوگرم باشد
  3. تاریخ تولید و انقضای ایزوگام را بررسی کنید تا قدیمی و غیرقابل استفاده نباشد.

سایر ویژگی‌های یک ایزوگام استاندارد

برای آشنایی با ویژگی‌های مهم ایزوگام که می‌تواند شما را در یک انتخاب خوب و رضایت‌بخش راهنمایی کند، مشخصات رول ایزوگام استاندارد را مطالعه نمایید.

نصب با کیفیت ایزوگام

همیشه در هنگام انتخاب ایزوگام به این نکته توجه کنید که خرید ایزوگام با کیفیت، بخشی از کاری است که باید انجام بدهید و گام دوم و مهم بعدی، نصب صحیح و اصولی ایزوگام است. همچنین توجه به اینکه ایزوگام را در محل مناسب و در شرایط جوی مناسب، اجرا نمایید.

برای مشاوره و نصب با کیفیت و اصولی و استاندارد ایزوگام، با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *