اگر می‌خواهید بام یا دیوارهای خود را با استفاده از عایق ایزوگام ایزوله کنید تا از نفوذ رطوبت و باران آن را حفظ نمایید، می‌بایست بتوانید بهترین ایزوگام را برای شرایط موجود انتخاب کنید.

باید توجه کنید که ایزوگام در انواع مختلفی تولید می‌شود که علاوه بر تفاوت در کارایی، قیمت‌های گوناگونی نیز دارند و با یک انتخاب و تصمیم بهینه است که می‌توانید بهترین عایق‌کاری ممکن را روی بام خود اجرا نمایید.

ایزوگام

استفاده از ایزوگام برای پوشش پشت بام همیشه بهترین گزینه نیست و گاهی بر اساس شرایط ممکن است گزینه‌های دیگری برای شما مناسب‌تر باشد. با مشاوره و انتخاب بهترین گزینه می‌توانید علاوه بر دستیابی به کارایی بیشتر، در هزینه‌های خود نیز صرفه‌جویی نمایید.

چنانچه بخواهید از ایزوگام برای ایزولاسیون پشت بام نیز استفاده کنید، نصب ایزوگام روی هر سطحی با هر شرایطی امکان‌پذیر نیست و برای برآورد موارد فنی، زیرسازی و بهسازی سطح به طوری که یک نصب ایزوگام با کیفیت را تجربه کنید به مشاوره‌ی ایزوگام نیازمند است.

مشاوره ایزوگام

پس از انتخاب بهترین ایزوگام، می‌بایست کار نصب آن را نیز به نصابان ماهر بسپارید. زیرا اگر نصب ایزوگام با دقت انجام نشود، امکان نفوذ آب از بین لایه‌های ایزوگام وجود دارد و ایزوگام مجددا با پرداخت هزینه می‌بایست عیب‌یابی و لکه‌گیری شود.

برای دریافت مشاوره در خصوص قیمت ایزوگام، خرید ایزوگام و نصب ایزوگام با ما تماس بگیرید

۰۲۱۷۷۱۴۴۰۵۶
۰۹۱۲۶۲۲۷۶۰۴
۰۹۰۲۷۹۶۱۶۴۰