قیمت ایزوگام با نصب و قیمت نصب ایزوگام در تهران در جدول زیر قابل مشاهده است. ایزوگام‌های موجود در این لیست از بهترین برندهای ایزوگام سرتاسر ایران و شهر دلیجان هستند و دارای استاندارد و دارای مشخصات فنی لازم برای عمر و دوام طولانی می‌باشند.

ایزوگام

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در خصوص انتخاب ایزوگام، خرید و نصب ایزوگام یا قیمت ایزوگام با شماره تلفن ۰۹۱۲۶۲۲۷۶۰۴ تماس حاصل فرمایید.

با توجه به نوسان‌های قیمت در بازار، لطفا جهت دریافت قیمت روز ایزوگام با ما تماس بگیرید.

ایزوگامقیمت ایزوگام
قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان کد ۱۱۷۳۸,۰۰۰ تومان
قیمت ایزوگام ستاره۳۶,۰۰۰ تومان
قیمت ایزوگام شرق۳۵,۵۰۰ تومان
قیمت ایزوگام حفاظ بام دلیجان۳۷,۰۰۰ تومان
قیمت ایزوگام مرجان دلیجان۳۷,۰۰۰ تومان
قیمت ایزوگام نمونه۳۵,۰۰۰ تومان
قیمت ایزوگام بام گستر الوند آسیا۳۶,۰۰۰ تومان
قیمت ایزوگام شفق گستر دلیجان۳۵,۵۰۰ تومان
قیمت ایزوگام سراپوش دلیجان کد ۲۴۲۳۸,۵۰۰ تومان
قیمت ایزوگام سپهر گستر دلیجان۳۵,۵۰۰ تومان
قیمت ایزوگام مروارید دلیجان۳۵,۵۰۰ تومان
قیمت ایزوگام کیان گستر دلیجان۳۵,۰۰۰ تومان
قیمت ایزوگام سادات دلیجان۳۵,۰۰۰ تومان
قیمت ایزوگام پشم شیشه ایران۳۹,۰۰۰ تومان

قیمت نصب ایزوگام بر اساس متر مربع محاسبه می‌شود. البته می‌بایست در نظر داشت که در هنگام نصب ایزوگام لایه‌های نصب شده مقداری با یکدیگر همپوشانی دارند تا از نفوذ آب به سقف جلوگیری شود.

ایزوگام

هر رول ایزوگام در ابعاد ۱۰ متر به فروش می‌رسد و قیمت‌های ارائه شده در جدول قیمت ایزوگام، با احتساب حداقل ۵۰ متر مربع ایزوگام است. برای انجام ایزوگام در مساحت‌های کوچک‌تر قیمت ایزوگام پس از بررسی و به صورت توافقی اعلام می‌گردد.

قیمت ایزوگام طرح‌دار

ایزوگام طرح‌دار با رنگ‌ها و طرح‌های متنوع نیز برای نصب در محل‌های قابل رویت امکان نصب و خرید را دارا می‌باشند. برای مشاوره نصب و قیمت و خرید ایزوگام طرح‌دار با ما تماس بگیرید.

ایزوگام طرح دار

قیمت ایزوگام تک‌لایه

همچنین ایزوگام‌های تک‌لایه و پودری برای محل‌هایی غیر از بام ساختمان‌ها که در معرض تابش نور مستقیم خورشید هستند، قابل خرید و نصب می‌باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید و قیمت ایزوگام‌های تک‌لایه با ما تماس بگیرید.

آیا ایزوگام‌ها دارای بیمه‌نامه معتبر می‌باشند ؟

با خرید و نصب برخی از انواع برندهای ایزوگام، بیمه‌نامه‌ی معتبر از شرکت‌های بیمه نیز به شما ارائه خواهد شد. چنانچه تمایل دارید تا ایزوگام از شرکت‌های معتبر دارای بیمه‌نامه خریداری کنید، جهت مشاوره و انتخاب و خرید بهترین ایزوگام با ما تماس بگیرید.

ایزوگام

قیمت ترمیم و رفع مشکل چکه پشت بام

با توجه به اینکه ترمیم و رفع مشکل چکه ایزوگام مواد اولیه کمی نیاز دارد و زمان اصلی برای پیدا کردن محل مشکل و انجام ترمیم صرف می‌شود، هزینه‌ی ترمیم پس از بررسی وضعیت ایزوگام و مقدار زمان مورد نیاز جهت ترمیم، به صورت توافقی قابل اعلام می‌باشد. جهت برآورد هزینه‌ی ترمیم ایزوگام قدیمی که آسیب دیده است و چکه می‌کند، با ما تماس بگیرید.

جهت مشاهده قیمت قیرگونی و آسفالت اینجا کلیک کنید.