دلیجان قطب تولید ایزوگام در ایران است و بسیاری از کارخانجات تولید ایزوگام در این شهر مستقر شده‌اند. ولی آیا ایزوگام‌های تولیدی در این شهر بهترین ایزوگام‌ها هستند و حتما لازم است هنگام خرید و نصب ایزوگام از این محصولات استفاده نمایید.

ایزوگام

ایزوگام‌های تقلبی به نام دلیجان

با توجه به اینکه شهر دلیجان به عنوان تولیدکننده‌ی مشهور ایزوگام شناخته می‌شود،‌ تعداد زیادی از کارخانجات محصولاتی با پسوند یا پیشوند دلیجان به بازار عرضه می‌کنند که در حقیقت در محل‌های دیگر تولید شده‌اند. بنابراین وجود نام دلیجان در نام یک برند ایزوگام دلیلی بر با کیفیت بودن آن نیست.

شرایط تولید یکسان

خط تولید ایزوگام در اغلب کارخانجات تفاوتی با یکدیگر ندارد و محصولات نهایی نیز در نظر تکنولوژی ساخت مشابه یکدیگر هستند. در بسیاری از موارد، تفاوت در کیفیت محصول نهایی تنها به دلیل استفاده از مواد اولیه‌ی متفاوت و یا شرایط انبارش در کارخانه و یا روش‌های حمل به محل مشتری هستند. همچنین توجه به تاریخ انقضای تولید ایزوگام نیز برای در اختیار داشتن یک ایزوگام با کیفیت ضروری است.

در نتیجه اینکه یک برند در دلیجان تولید شده باشد یا در تهران یا مشهد، تفاوتی در کیفیت آن نخواهد داشت.

هزینه‌های جانبی خرید ایزوگام

اگر محل شما با شهر دلیجان فاصله‌ی زیادی داشته باشد، برای خرید ایزوگام از این شهر، هزینه‌های جانبی برای حمل در فواصل طولانی را نیز روی بهای ایزوگام می‌پردازید. بنابراین خرید ایزوگام صرفا با پسوند دلیجان می‌تواند تنها باعث ایجاد بار اضافی مالی برای شما شود تا ایزوگام از فاصله‌ای طولانی به محل شما حمل شود.

کارخانجات با محصولات کم کیفیت در دلیجان

در شهر دلیجان نیز کارخانجات متعددی وجود دارند که از نام این شهر در محصولات خود استفاده می‌کنند. ولی تمام محصولات تولیدی در این منطقه دارای کیفیت مشابهی نیستند و بسیاری از ایزوگام‌های با کیفیت پایین نیز در این شهر تولید و به بازار عرضه می‌شوند.

کدام ایزوگام بهتر است ؟

با توجه به نکات گفته شده، بهتر است بیش از آنکه به نام دلیجان در یک محصول توجه کنید، به دنبال کارخانجاتی باشید که دارای نشان استاندارد و سابقه‌ی طولانی و رضایت مشتریان قدیمی هستند. این محصولات در هر نقطه‌ای از ایران ممکن است تولید شوند و نه تنها کارایی بیشتری برای شما به همراه می‌آورند، بلکه به دلایل مختلف ممکن است هزینه‌های نهایی شما را نیز کاهش بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *